Jak dostać się z parkingu na lotnisko?
Poradnik

Jak dostać się z parkingu na lotnisko?

Wylot samolotem na wakacje kojarzy się  czymś bardzo przyjemnym. Nawet wylot służbowy do innego miasta lub do kraju kojarzy się z czymś relaksującym, ponieważ zawsze jest to okazja do zmiany klimatu. Przy czym trzeba jeszcze dotrzeć na lotnisko. Do wyboru mamy komunikację miejską, taksówki lub własne auto. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Zdecydowana większość jest jednak za swoimi własnymi samochodami, które można pozostawić na parkingach. Jak dostać się z parkingu na lotnisko?

Transport zorganizowany

Przedostanie się z parkingu nie jest trudne. Tutaj znowu do wyboru istnieje kilka dróg. Jedna to skorzystanie z vanów lub małych autobusów, które kursują o stałych porach na lotnisko i z lotniska. Rozkłady jazdy zależne są od osób je obsługujących, ale najczęściej są one udostępniane na stronie internetowej, więc bez problemu będzie można wszystko sprawdzić, aby w odpowiedni sposób zorganizować dojazd na lotnisko. Nikt nie będzie musiał martwić się tym, że nie zdąży na samolot.

Sprawdź ofertę PARKLOT

Transport na zamówienie

Coraz więcej parkingów oferuje transport na zamówienie, więc nie trzeba być zależnym od transportu zorganizowanego. Na zamówienie klienta zostanie podstawione auto, gdzie będzie można ze spokojem wsiąść i dojechać pod portal lotniczy. Ta usługa jest nieco droższa, ale można być pewnym, że na czas zawsze dojedzie się na samolot. Przy czym przy organizacji takiego transportu należy wziąć pod uwagę ilość osób, aby dla wszystkich znalazło się miejsce w podstawionym aucie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *