Ceny na parkingach przylotniskowych
Poradnik

Ceny na parkingach przylotniskowych

Parking przy lotnisku Okęcie, to wygodny dla podróżnych wielopoziomowy obiekt infrastruktury przy lotniskowej położonej bezpośrednio obok terminala. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas na podróż, nie wspominając o wygodzie w transporcie bagażu.

Korzystanie z parkingu przy Lotnisku Okęcie

Parking ten powstał wraz z lotniskiem i stanowi jego integralną część i jest zarządzany przez przedsiębiorstwo państwowe „Porty Lotnicze S.A”. W efekcie uzyskujemy wysoki standard usług, który poniekąd jest monitorowany przez zarządzających lotniskiem. Należałoby wspomnieć że oprócz niego jest także parking P1 rozbudowany o usługi premium (parking P3). Sam parking posiada 750 dobrze opisanych miejsc postojowych, przystosowanych do samochodów osobowych – do wysokości 2m. Pojazdy wyższe kierowane są na inny parking (P4). Korzystanie z parkingu P2 zaleca się osobom odbierającym i dowożącym podróżnych, gdyż jest wygodniejszy (a w perspektywie czasu tańszy) od kiss & fly gdzie podróżni mają tylko 7 minut bez opłat.

Standard parkingów na Okęciu

Biorąc pod uwagę, że podróżujący zostawia swoje auto na długi czas, to zakres i standard usług na parkingu musi być utrzymany na wysokim poziomie. Za przykład weźmy Oficjalny parking P2 Okęcie. W tym wypadku należy wskazać na:

  • Elektroniczny system opomiarowania czasu postoju dzięki któremu nie ma miejsca na pomyłki.
  • Całodobowa, wykwalifikowana ochrona i częściowy monitoring obiektu
  • Pojazdy są chronione przed czynnikami atmosferycznymi
  • Parking jest wyposażony w miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Stanowiska te położone są zaraz obok wind towarowo-osobowych.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *